Welcome Hostel & Apartments Praguecentre

Jeden z našich bestsellerů v Praze! Welcome Hostel Praguecentre se nachází v centru Prahy 150 metrů od Karlova náměstí a 500 metrů od Václavského náměstí Nabízí pokoje s varnou konvicí a ledničkou a Wi-Fi zdarma v prostoru recepce.

Ubytování v blízkosti stanice metra Karlovo náměstí. Ubytovna v pražské městské části Malá Strana, Nové Město, Staré Město.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky ubytovny

Pokoje jsou prakticky zařízené a laděné do pastelových barev. Ve všech je k dispozici bezpečnostní schránka. Některé pokoje mají sdílenou koupelnu, jiné vlastní. V některých pokojích je zdarma dostupné Wi-Fi.

Nejbližší restauraci a bar najdete ve vedlejší budově. Welcome Praguecentre Hostel je vzdálený 50 metrů od obchodu s potravinami.

Na Staroměstské náměstí je to odtud 1 km. Obecní dům najdete 1,5 km odtud a k Národnímu divadlu to budete mít 1 km. K nákupnímu centru Anděl je to 5 zastávek tramvají.

Tramvajová zastávka Ječná je vzdálená 300 metrů a stanice metra Karlovo náměstí na trase B je o 200 metrů dál. Nedaleko je k dispozici placené veřejné parkoviště.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky ubytovny

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma. · Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.

Parkování : Veřejné parkování je možné za 22 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není možná).

Služby : Uzamykatelné skříňky · Úschova zavazadel · Směnárna

Zabezpečení : Trezor

Obecné : Všechny prostory nekuřácké · Topení · Výtah · Rodinné pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V arabštině · V češtině · V angličtině · Ve francouzštině · Ve slovenštině

Ukázat dostupnost a cenu ➜