McSleep Hostel Prague

Jeden z našich bestsellerů v Praze! McSleep Hostel Prague se nachází v Praze 1, 1,2 km od Staroměstského náměstí s orlojem. Při příjezdu na vás bude čekat nápoj na uvítanou a k dispozici budete mít i pantofle.

Ubytování v blízkosti stanice metra Florenc. Ubytovna v pražské městské části Karlín, Staré Město, Žižkov.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky ubytovny

Pokoje mají uzamykatelné skříňky a sdílenou koupelnu s vanou. McSleep Hostel Prague poskytuje bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Využívat můžete i 2 balkon .

Hostel má sdílený obývací prostor s posezení , TV a 9.1 audio systémem. K dispozici je také prádelna a úschovna zavazadel.

Jídlo si můžete připravovat v kompletně vybavené sdílené kuchyni. Čaj a káva jsou k dispozici zdarma. V okolí najdete různé restaurace obchody a kavárny.

Hostel McSleep Prague je vzdálený 1,3 km od Václavského náměstí a 1,4 km od Národního muzea Na letiště Václava Havla Praha je to od Hostelu McSleep Prague 12 km. Autobus vé nádraží a stanice metra Florenc se nacházejí 300 metrů daleko.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky ubytovny

Exteriér : Sluneční terasa · Terasa

Vaření : Společná kuchyně

Služby a další : Zajištění lístků a vstupenek

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Aktivity : Prohlídky na kole Dodatečný poplatek · Pěší prohlídky · Večerní promítání filmů · Pub crawls Dodatečný poplatek · Večerní zábavní program · Herna

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Veřejné parkování je možné za 20 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná). · Parkování na ulici

Služby na recepci : Uzamykatelné skříňky · Individuální přihlášení/odhlášení · Služba concierge · Úschova zavazadel · Rezervace vstupenek · Turistické informace · Expresní přihlášení/odhlášení

Služby pro rodiny a zábava : Stolní hry/puzzle

Úklidová služba : Denní úklid · Služba praní Dodatečný poplatek

Zabezpečení : Trezor

Obecné : Pouze pro dospělé · Společenská místnost · Prostor pro kuřáky · Všechny prostory nekuřácké · Topení · Zvuková izolace · Výtah · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V němčině · V angličtině · V ruštině · V turečtině

Ukázat dostupnost a cenu ➜