Hostel Modrá

Hostel Modrá se nachází přímo u terminálu 3 letiště Václava Havla v Praze. Původně byl v roce 1963 postaven pro zaměstnance ČSA a dnes nabízí jednoduše zařízené pokoje, nepřetržitě otevřenou recepci a společnou kuchyň s mikrovlnnou troubou v každém patře.

Ubytování v blízkosti stanice metra Zličín. Ubytovna v pražské městské části Přední Kopanina, Řepy, Ruzyně.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky ubytovny

Na místě je zdarma k dispozici fitness vybavení. Ve společných prostorách funguje zdarma Wi-Fi. Najdete zde také prodejní automaty s nápoji, kávou a sladkostmi.

Všechny pokoje v Hostelu Modrá jsou prakticky zařízené a najdete v nich ledničku, stůl a židle. Některé pokoje mají vlastní sprchu a umyvadlo, ale všechny toalety jsou sdílené.

Nejbližší restaurace kam si můžete zajít na snídaně, obědy i večeře je vzdálená 100 metrů.

Pouhých 20 metrů od budovy leží veřejné placené parkoviště, kde si místo musíte rezervovat předem. Přímo proti hostelu Modrá najdete zastávku autobus , kterým lze dojet k terminálu 1 a 2. Autobusem se dostanete také na stanici metra Dejvická (trasa A), odkud můžete pokračovat do centra Prahy.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky ubytovny

Vaření : Společná kuchyně

Zvířata : Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.

Parkování : Veřejné parkování je možné za 4 EUR na den v areálu hotelu (rezervace nutná).

Služby : Společenská místnost · Automat (občerstvení) · Automat (nápoje) · Úschova zavazadel Dodatečný poplatek · Fax/kopírka · Turistické informace · Služba praní Dodatečný poplatek · Recepce 24 hodin denně

Zabezpečení : Hasicí přístroje · Venkovní kamerový systém · Kamerový systém ve společných prostorách · Ostraha 24 hodin denně

Obecné : Prostor pro kuřáky · Všechny prostory nekuřácké · Topení · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V češtině · V ruštině

Ukázat dostupnost a cenu ➜