Ahoy! NewTown

Ahoy! NewTown se nachází v centru Prahy 200 metrů od Karlova náměstí a 500 metrů od Václavského náměstí Nabízí music bar, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi a každodenní snídaně.

Ubytování v blízkosti stanice metra Národní třída. Ubytovna v pražské městské části Malá Strana, Nové Město, Staré Město.

Ukázat dostupnost a cenu ➜

Další obrázky ubytovny

Součástí hostelu je kavárna Present podávající místní pivo, široký výběr místních vín, místní alkoholické nápoje i skvělou italskou kávu. K dispozici je také sbírka vinylů, jimiž jsou vyzdobené i některé stěny. Hosté si mohou dokonce přinést a poslouchat své vlastní nahrávky. K dispozici je také akustická kytara, velká televize se širokou nabídkou filmů a kulečníkový stůl.

Soukromé i společné pokoje jsou prakticky zařízené. Koupelny a toalety jsou sdílené. V okolí se nachází mnoho restaurací a obchodů. Ubytování leží 1,9 km od Staroměstského náměstí s Pražským orlojem.

Ahoy! NewTown leží 300 metrů od tramvajové zastávky Vodičkova a 700 metrů od stanice metra Můstek, kde jezdí linky A a B.

Rezervovat pokoj ➜

Další obrázky ubytovny

Vaření : Společná kuchyně

Služby a další : Zajištění lístků a vstupenek Dodatečný poplatek

Zvířata : Domácí zvířata nejsou povolena.

Aktivity : Kurz vaření Dodatečný poplatek · Prohlídka nebo přednáška o místní kultuře · Tematické večeře · Prohlídky na kole Dodatečný poplatek · Pěší prohlídky · Pub crawls Dodatečný poplatek · Dočasné umělecké expozice · Večerní zábavní program · Animační tým · Cyklistika · Knihovna · Pronájem kol (za poplatek) · Kulečník Dodatečný poplatek · Herna

Jídlo a pití : Kavárna přímo na místě · Čokoláda a sušenky Dodatečný poplatek · Láhev vody Dodatečný poplatek · Víno/šampaňské Dodatečný poplatek · Snack bar · Bar · Velmi dobrá káva!

Internet : Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování : Parkování k dispozici · Parkování na ulici

Wellness : Uzamykatelné skříňky

Doprava : Transfer na letiště Dodatečný poplatek · Transfer z letiště Dodatečný poplatek

Služby na recepci : Uzamykatelné skříňky · Služba concierge · Bankomat · Úschova zavazadel · Rezervace vstupenek · Turistické informace · Recepce 24 hodin denně

Služby pro rodiny a zábava : Stolní hry/puzzle

Úklidová služba : Denní úklid · Služba praní Dodatečný poplatek

Zázemí pro business : Společenské prostory

Zabezpečení : Hasicí přístroje · Venkovní kamerový systém · Kamerový systém ve společných prostorách · Požární alarmy · Bezpečnostní alarm · Ostraha 24 hodin denně · Trezor

Obecné : Pouze pro dospělé · Společenská místnost · Prostor pro kuřáky · Všechny prostory nekuřácké · Topení · Obchod se suvenýry · Výtah · Letištní transfer · Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky: : V němčině · V angličtině

Ukázat dostupnost a cenu ➜